Największa w polsce sieć Placówek medycznych
i sportowo-medycznych

O Podologia.pl

KIM JESTEŚMY I CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy jako cel nadrzędny postawili sobie kompleksową obsługę Pacjenta. Specjalizujemy się w zakresie diagnozowania, leczenia i profilaktyki wad postawy oraz prowadzenia procesu rehabilitacji.

PROFESJONALIZM OPARTY NA DOŚWIADCZENIU

W naszych gabinetach od ponad 10 lat oprócz rehabilitacji i leczenia, oferujemy Pacjentom komputerową diagnostykę stóp i postury, zaopatrzenie w indywidualne wkładki ortopedyczne oraz obuwie zdrowotne i profilaktyczne. Wykonujemy również profesjonalne zabiegi podologiczne, stosujemy kosmetyki medyczne, ortezy, odciążenia, które zapobiegają nawrotom dolegliwości podologicznych.

WSPÓŁPRACA I JAKOŚĆ

Nasze wieloletnie doświadczenie przekazujemy Partnerom podczas realizowanych przez nas profesjonalnych szkoleń. Doradzamy w wyposażeniu gabinetu, posiadamy doskonałe warunki redystrybucji asortymentu oraz stale rozszerzamy naszą sieć partnerską. To co nas wyróżnia, to stałe merytoryczne wsparcie i komunikacja w czasie rzeczywistym, a nasz know-how, to gwarancja pewności w postępowaniu medycznym i organizacyjnym. Z nami to musi się udać!

REFERENCJE

Przez ostatnie lata otworzyliśmy kilkadziesiąt gabinetów partnerskich w całej Polsce. Wiemy jakie potrzeby mają nasi partnerzy. Nasz system jest spersonalizowany i działa kompleksowo. Zaczynając od szkoleń, przez wyposażenie gabinetów, aż po ich rozwój. Każda współpraca z PODOLOGIA.pl skrojona jest na miarę potrzeb Partnera.

Dołącz do nas!
Zespół PODOLOGIA.pl

Skontaktuj się z nami

Karolina Trąbska
+48 609 318 398
kk@podologia.pl

Skonfiguruj gabinet

Skonfiguruj gabinet

Gabinety partnerskie

Gabinety partnerskie

Szkoła Podologii

Szkoła Podologii

Sklep podologiczny

Sklep podologiczny
Poznaj etapy tworzenia twojej placówki medycznej
Wyposażenie
Wybierz gabinety, które chcesz rozwijać
Szkolenie
naucz się wykonywania usług edupodologia.pl
Rozwój
wspólnie stworzymy Twój program rozwoju na sprawdzonych technikach i narzędziach edupodologia.pl
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. czytaj więcej