Firma

Zaufało nam
kilkaset gabinetów w Polsce i Europie

Lubimy współpracować i to spowodowało, że z osobami, które korzystają z naszych rozwiązań, utworzyliśmy sieć współpracy, pozostając w codziennym kontakcie. Zaczynamy od kursów, na których uczestnicy zdobywają gruntowną wiedzę z metodologii badań posturalnych, dzięki czemu rozwijają usługę diagnostyczną, analizują postęp terapii. Zdobyta wiedza, pozwala im w prosty sposób wdrożyć wkładki ortopedyczne (bez inwestowania w nie). Komunikujemy się w czasie rzeczywistym oraz na spotkaniach Partnerów, dzięki którym wspólnie rozwijamy usługi i produkty. A za bycie naszym gabinetem partnerskim nie oczekujemy opłat. Nie oczekujemy wyłączności i korzystania tylko z naszych rozwiązań.

To spowodowało, że współpracuje z nami setki terapeutów w Polsce i za granicą – szkolenia, wyposażenie gabinetów i zaopatrzenie we wkładki, z dostosowaniem do usług prowadzonych przez terapeutę. Nie oczekując wyłączności – to spowodowało tak duży rozwój.

01

DLA KOGO?

Jesteśmy dla specjalistów, którzy do własnej praktyki rehabilitacyjno-leczniczej, chcą wdrożyć nowoczesne i mierzalne metody diagnostyki postury oraz indywidualne wkładki ortopedyczne i obuwie indywidualizowane.

02

JAK PRACUJEMY?

Po prostu współpracujemy. Uczymy od podstaw metodologii badań postawy w naszej szkole edupodologia.pl, a na podstawie wyników projektowania wkładek i butów. Nasze gabinety Partnerskie zamawiają u nas wkładkę dla Pacjenta, dzięki czemu nie inwestują w ich produkcję oraz zbędne stoki magazynowe. Korzystają z naszych procedur.

03

CO WYRÓŻNIA WSPÓŁPRACUJĄCE Z NAMI GABINETY?

Nasze gabinety mają ofertę dla „każdej stopy”. Nie ogranicza nas rozmiar, tęgość czy też rodzaj materiałów. Z nami obsługujesz dzieci i dorosłych, sportowców, stopę cukrzycową, pacjentów ze znacznymi deformacjami, po amputacji etc. itd. Wszystko w oparciu o rzetelne metody diagnostyczne i szczegółową analizę przygotowanego produktu medycznego.

04

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA FIRMA?

Naszym celem jest skuteczność, ścisłe procedury oceny wstępnej i terapii. Nadrzędnym zadaniem, jest to aby wykonać produkt najbardziej specjalistyczny. Projekty trudne - Lubimy to! Wszystko co przekazujemy Specjalistom oparliśmy o wiedzę naukowo-badawczą i doświadczenie własne. Nasz zespół to specjaliści medycyny, inżynierii medycznej, pracownicy naukowi oraz specjaliści biznesu medycznego.

05

JAK ROZWIJAMY NASZE PLACÓWKI?

Współpracę z placówką rozpoczynamy od szkolenia metodologii badań i projektowania wkładek. Organizujemy cykliczne szkolenia dla placówek partnerskich, przekazując najnowsze rozwiązania i badania. Pozostajemy w codziennym kontakcie doradztwa diagnostycznego, projektowego i proceduralnego. Minimalizujemy koszty codzienne „do granic możliwości” – nasz Partner nie inwestuje we wkładki, ich produkcję i kadrę projektową –Partner pracuje z Pacjentem, my wykonujemy pracę dla Partnera! Prowadzimy magazyn produktów – dzięki czemu nie inwestuje w towar. I nie pobieramy opłat za know-how.

Zobacz

CO ZYSKUJESZ, BĘDĄC W SIECI PARTNERSKIEJ

  • Nowe usługi i produkty, które pozwalają na zwrot inwestycji już w pierwszym miesiącu działań.
  • Wyróżniasz się skutecznością, jakością i najbardziej specjalistycznymi rozwiązaniami.
  • Korzystasz ze sklepu Partnerskiego – dzięki czemu wdrażasz nowe produkty, bez konieczności inwestycji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ – Wyślij wiadomość