Największa w polsce sieć Placówek medycznych
i sportowo-medycznych

Obuwie ortopedyczne AURELKA

PODOLOGIA.pl oferuje współpracę, która umożliwia zaopatrzenie Pacjenta w obuwie ortopedyczne AURELKA, z możliwością indywidualizacji, czyli dopasowania do konkretnej dysfunkcji. W szczególności zalecamy obuwie AURELKA w przypadku gdy:

 • stosujemy wszelkie zasady profilaktyki wad stóp i chcemy uchronić dziecko przed powstaniem wad w wieku starszym,
 • w pracy rehabilitacyjnej z pacjentem zależy nam na stabilizacji stawu skokowego, przy jednoczesnym stymulowaniu muskulatury stopy,
 • konieczne jest zastosowanie supinacji lub pronacji w podeszwie obuwia w przypadku koślawości lub szpotawości,
 • niezbędne jest wyrównanie długości kończyn,
 • istnieje konieczność zastosowania układu ortopedycznego but + wkładka,
 • Pacjent potrzebuje zwiększonej tęgości obuwia wraz z koniecznością zastosowania korekcji.

KAŻDY Z NASZYCH PARTNERÓW MA MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA OBUWIA ZMODYFIKOWANEGO PRZEZ SIEBIE – zarówno w zakresie zastosowanych korekcji, jak i doboru elementów wykończeniowych i dekoracyjnych. Taka możliwość jest w szczególności akceptowalna przez dzieci, które lubią buciki AURELKA i chętnie w nich chodzą. Jesteśmy Partnerem Medycznym obuwia AURELKA, a nasi Partnerzy dołączając do sieci odbiorów, mają możliwość zaprojektowania obuwia i złożenia zamówienia przez specjalnie do tego przygotowany system komputerowy do wyboru: myPODOLOGIA lub system rekomendowany przez zespół AURELKA.

W razie potrzeby oferujemy również szkolenie PODOMETRYSTY, aby wesprzeć w merytoryce związanej z zaopatrzeniem ortopedycznym. Specjalnie dla naszych Partnerów opracowaliśmy zestaw startowy obuwia z korzystnymi warunkami redystrybucji co likwiduje konieczność tworzenia kosztownych stoków magazynowych.

CZEMU OBUWIE AURELKA?

W skład kolekcji Aurelka wchodzi obuwie korekcyjno-profilaktyczne. Jest ono zalecane nie tylko dzieciom z wykrytym płaskostopiem, ale także zdrowym, jako najlepsza forma profilaktyki, skutecznie chroniąca przed tą dolegliwością. Projektując poszczególne wzory butów producent oparł się na wiedzy z zakresu leczenia i profilaktyki płaskostopia. Współpracował z lekarzami z Unii Europejskiej jak i z polskimi ortopedami. Dzięki temu finalny produkt sprostał normom obowiązującym w Unii Europejskiej i został dopuszczony do sprzedaży na tamtejszych rynkach oraz zdobywa coraz większe uznanie polskich lekarzy ortopedów.

Rozwój i kształtowanie się stopy dziecka przebiega odmiennie w różnych okresach jego życia – od czasu, gdy dziecko zaczyna chodzić (10 – 15 miesiąc życia) do czasu zakończenia wzrostu stopy (15 – 18 rok życia). Stopa dziecka jest w tym okresie bardzo delikatna i szczególnie podatna na wpływy różnych czynników zewnętrznych, między innymi obuwia. Dlatego powinniście Państwo dbać o stopy swoich pociech od pierwszej chwili ich życia, zakładając dziecku obuwie, które zabezpiecza prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy.

 • wykonane w całości ze skóry naturalnej;
 • zastosowanie na cholewki wyściółki i skóry naturalnej;
 • możliwość zastosowania wkładek korekcyjnych;
 • możliwość dopasowania obuwia do stóp tęższych i szczuplejszych;
 • elastyczność – obuwie zgina się prawidłowo na linii stawów śródstopia;

Skontaktuj się z nami

Karolina Trąbska
+48 609 318 398
kk@podologia.pl

Skonfiguruj gabinet

Skonfiguruj gabinet

Gabinety partnerskie

Gabinety partnerskie

Szkoła Podologii

Szkoła Podologii

Sklep podologiczny

Sklep podologiczny
Poznaj etapy tworzenia twojej placówki medycznej
Wyposażenie
Wybierz gabinety, które chcesz rozwijać
Szkolenie
naucz się wykonywania usług edupodologia.pl
Rozwój
wspólnie stworzymy Twój program rozwoju na sprawdzonych technikach i narzędziach edupodologia.pl
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. czytaj więcej