fizjoterapia – podologia – pielęgniarstwo – leczenie – trening

Największa w polsce sieć Placówek medycznych
i sportowo-medycznych

Kostka Arkady

Pacjenci gabinetów podologicznych zmagają się z problemem wrastających paznokci. Rozwiązaliśmy ich problem, stosując innowacyjną kostkę do bezinwazyjnego leczenia wrastających paznokci Metodą Arkady. Ten szybki i nieinwazyjny zabieg zalecić można każdemu (z wyjątkiem osób dotkniętych chorobami nowotworowymi lub dotkniętych zanikiem płytki paznokciowej), stosowany jest często jako alternatywa zabiegów chirurgicznych. Wykonanie zabiegu z zastosowaniem kostki Arkady jest nieskomplikowane: kostka posiada specjalnie przygotowany korpus, w którym umieszczamy palec. Palec zostaje ustabilizowany w narzędziu poprzez dociski. W korpusie przeznaczone jest miejsce na umieszczenie ruchomych narzędzi, które umożliwiają prawidłowe wyłonienie, a w konsekwencji ukształtowanie płytki paznokciowej.

ZESTAW PODOEXPERT zawiera wszelkie niezbędne do wykonania zabiegu narzędzia. Dodatkowo poprzez współpracę z Arkada International oferujemy naszym Partnerom szkolenia certyfikujące, przygotowujące do wykonywania zabiegów korekcji wrastających paznokci opisaną metodą.

 

Cena netto 2990 zł Cena brutto 3229,20 zł VAT 8%

SERUM KOLAGENOWE ARKADA

PRZEŁOM W ODBUDOWIE PŁYTKI PAZNOKCIA

Serum kolagenowe jest produktem stworzonym przez Adriana Arkadę, wynalazcę narzędzia do korekcji wrastających paznokci – Kostki Arkady. Od 2008 roku doskonalił on warsztat swoich umiejętności przy zabiegach pielęgnacyjnych dłoni i stóp. W roku 2009 wykonał pierwszy, specjalistyczny zabieg korekcji wrastających paznokci. O Arkadzie mówią, że o paznokciach wie wszystko – potrafi skorygować prawie każdy wrastający paznokieć. Jednak po wykonaniu zabiegu i do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp potrzebny był preparat, który pacjent  może sam sobie zaaplikować w domu, tym samym kontynuować proces  regeneracji płytki paznokciowej, skórek i łożyska paznokcia. W laboratorium rozpoczęto prace nad stworzeniem serum przeznaczonego właśnie do tego celu. Biotechnolodzy połączyli czysty kolagen i olej z drzewa herbacianego.

KOLAGEN

Jeden z największych odkryć światowej kosmetologii i biotechnologii (hydrat kolagenu rybiego). Najważniejsze białko ludzkiego organizmu.

OLEJ Z DRZEWA HERBACIANEGO

Substancja o silnych właściwościach antybakteryjnych. Naturalne remedium na stany zapalne i infekcje skóry. Jego właściwości zostały potwierdzone w wielu testach in vitro. To produkt powszechnie stosowany w medycynie naturalnej. Teina w nim zawarta ma silne działanie w procesie odbudowy tkanek, co niweluje zjawisko onycholizy.

Serum jest doskonałym środkiem antyseptycznym i antygrzybicznym. Bardzo ważne jest  więc zalecenie serum po wykonanych zabiegach leczniczo estetycznych. Powinno być one dostępne w każdym gabinecie. W przypadku wkręcających  się paznokci, po nadaniu im właściwej formy pozostaje mocny ślad w łożysku. Aplikacja serum powoduje szybką regenerację odkształceń powstałych w wyniku deformacji płytki paznokciowej. Serum kolagenowe wyróżnia się dużą skutecznością, a efekty jego stosowania są widoczne już po kilku dniach.

Skontaktuj się z nami

Rafał Jakacki
+48 783 967 137
rj@podlogia.pl

Karolina Trąbska
+48 608 319 398
kk@podologia.pl

Skonfiguruj gabinet

Skonfiguruj gabinet

Gabinety partnerskie

Gabinety partnerskie

Szkoła Podologii

Szkoła Podologii

Sklep podologiczny

Sklep podologiczny

Cykliczne Webinaria

Cykliczne Webinaria
Poznaj etapy tworzenia twojej placówki medycznej
Wyposażenie
Wybierz gabinety, które chcesz rozwijać
Szkolenie
naucz się wykonywania usług edupodologia.pl
Rozwój
wspólnie stworzymy Twój program rozwoju na sprawdzonych technikach i narzędziach edupodologia.pl
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM